انتخاب سرویس موبایل

انتخاب آکادمی
سرویس

مرجع آموزش دانش فنی در سراسر ایران

ارائه خدمات پس از فروش با استانداردهای جهانی، یکی از بزرگترین اهداف ما در انتخاب سرویس از گذشته تا امروز بوده است. همین دست‌مایه شد تا در قدم اول، اقدام به تربیت تکنسین‌های متخصص کنیم. پس یک مرکز آموزش دانش فنی تحت عنوان «انتخاب سرویس آکادمی» را تاسیس کردیم. در این مرکز، ما به تکنسین‌های استخدامی خود از سراسر ایران، آخرین متدهای روز دنیا در حوزه تعمیر و نگهداری لوازم خانگی و سایر حوزه‌های فنی موردنیاز مشتریان (شامل سیم‌کشی، لوله‌کشی، کاشی‌کاری و ...) را آموزش داده و مدرک بین‌المللی سازمان فنی‌حرفه‌ای کشور به آن‌ها اعطا می‌شود

انتخاب سرویس آکادمی

سرفصل‌های آموزشی

شناخت عمیق محصولات، آموزش نحوه استفاده بهینه از محصول، تعمیرات سبک و سنگین و آموزش سایر مهارت‌های فنی موردنیاز مشتریان، تنها بخشی از سرفصل‌های آموزشی در انتخاب‌سرویس‌آکادمی است.

تکریم مشتری و کسب حداکثر رضایت‌مندی آن‌ها، یکی از ارزش‌های اصلی در انتخاب سرویس است. به همین جهت، در انتخاب‌سرویس‌آکادمی علاوه بر دانش فنی، نحوه‌ی ارتباطات موثر و تعاملات حرفه‌ای با مشتریان نیز به تکنسین‌ها آموزش داده می‌شود.

و امروز ...

نتیجه‌ی سال‌ها فعالیت مستمر انتخاب سرویس آکادمی، حضور بیش از 2500 تکنسین متخصص در تمامی حوزه‌های فنی در سطح کشور است که مشغول خدمت‌رسانی فنی به مشتریان انتخاب سرویس هستند.