جمعه 26 اسفند 1401 خواندن این مطلب کمتر از یک دقیقه زمان نیاز دارد

بیش از یک دهه افتخار ” انتخاب الکترونیک” در حمایت از حقوق مصرف‌کننده

دریافت تندیس طلای سازمان حمایت از مصرف کنندگان، مهر تایید این سازمان به خدمات برتر شرکت انتخاب سرویس به مردم شریف ایران می باشد. که در واقع پس از دریافت 13 گواهینامه ، یک تندیس در سال 1389 و 10 سال متوالی تندیس طلای سازمان حمایت از مصرف کنندگان در آلبوم افتخارات این شرکت ثبت شد.

این تندیس ملی برای دهمین سال متوالی به گروه صنعتی انتخاب الکترونیک، بزرگترین مجتمع تولید لوازم خانگی در ایران، تعلق گرفت و انتخاب الکترونیک با دریافت این تندیس، برای سیزدهمین سال به عنوان مجموعه برتر ارایه دهنده خدمات پس از فروش معرفی شد.

این تندیس از سوی دکتر فرهیدزاده، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، با حضور معاونین سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، آقای قشمی، دبیر جایزه ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان، معاونان سازمان صنعت، معدن و تجارت و مدیران ارشد گروه صنعتی انتخاب الکترونیک اعطا شد.

به گفته مسئولان سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، استمرار دریافت این جایزه از سوی انتخاب الکترونیک، در میان شرکت‌های ایرانی بی نظیر است.

نصرالله مهاجر نخجوانی معاون مراقبت از مشتریان گروه صنعتی انتخاب الکترونیک و رییس هیات مدیره شرکت انتخاب سرویس و امیرپاشا پیدایش، مدیرعامل شرکت انتخاب سرویس، به نمایندگی از رییس هیأت مدیره و مدیرعامل گروه صنعتی انتخاب الکترونیک این جایزه را دریافت کردند.